SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”

Ādažu čipsu ražotne

aicina darbā uz sezonu / uz pastāvīgu laiku:
IESAIŅOTĀJUS

Darba laiks - maiņās:
1. maiņa no plkst. 6:30 - 15:00
2. maiņa no plkst. 14:30 - 23:00
3. maiņa no plkst. 22:30 - 7:00
Pienākumi:

Gatavās produkcijas iepakošana /pārpakošana, kontrole, marķēšana, citi

Prasības:
- derīga sanitārā grāmatiņa

Mēs piedāvājam:

  • - konkurētspējīgo atalgojumu
  • - sociālās garantijas
  • - veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika)
  • - bezmaksas siltas pusdienas

Darba vieta:

Ādaži, Jaunkūlu 2

Strādāt gribētājus lūdzu pieteikties telefoniski darba dienās –

tālr. 67080515, 29671351 vai sūtot CV uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NOLIKTAVAS PĀRZINI

Pienākumi:

  • Noliktavas darba organizēšana;
  • Materiālu pieņemšana, kvalitātes pārbaude;
  • Noliktavā novietoto preču uzskaite un uzraudzība;
  • ·Materiālo vērtību uzskaite, ievadīšana vienotajā sistēmā;

Prasības:

  • ·Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel);
  • ·Labas analītiskās spējas, precizitāte, patstāvība un mērķtiecība;
  • ·Atbildības un kārtības sajūta;
  • ·Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par prioritāti;

  • ·Darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
  • ·Stabilu atalgojumu;
  • ·Saprotamus noteikumus un pilnas slodzes darbu;
  • ·Iespēju apliecināt savas spējas interesantā un dinamiskā darbā;

Darba sākums: nekavējoties.

Darba vieta: Ādaži, Podnieki

Ja, Jūs ir ieinteresējusi norādītā pozīcija, lūdzu, sūtiet savu CV uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., līdz 5.07.2017

Atbildēsim kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes pārrunām.

                                     Polyamold

Uzņēmums aicina pievienoties mūsu komandai atsaucīgu un prasmīgu

                                                   BIROJA VADĪTĀJU

Pienākumi:

  • ·Kvalitatīva biroja ikdienas darba nodrošināšana;
  • ·Komunikācija ar organizāciju un uzņēmumu pārstāvjiem;
  • ·Saimniecības procesu organizēšana;
  • ·Atbalsts cita veida informācijas sagatavošanā pēc uzņēmuma darbinieku un vadītāju pieprasījuma saņemšanas;
  • Tālruņa zvanu, e-pastu un korespondences koordinēšana latviešu, angļu un krievu valodās;
  • Dokumentu noformēšana atbilstoši lietvedības un uzņēmuma iekšējiem standartiem;

Prasības:

  • ·Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā,
  • ·Iemaņas, biznesa vēstuļu sastādīšanā,
  • ·Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel),
  • ·Prasme strādāt ar biroja tehniku,
  • ·Labas analītiskās spējas, precizitāte, patstāvība un mērķtiecība
  • ·Spēja strādāt dinamiskos apstākļos,
    • ·Teicamas latviešu, angļu un labas krievu valodas zināšanas.
  • Prasmes sagatavot lietvedības dokumentāciju, saskaņā ar noteikumiem un prasībām.

  • ·Darbu augošā uzņēmumā,
  • ·Stabilu atalgojumu,
  • ·Saprotamus noteikumus un pilnas slodzes darbu,
  • ·Darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā,
  • ·Iespēju apliecināt savas spējas interesantā un dinamiskā darbā.

Ja, Jūs ir ieinteresējusi norādītā pozīcija, lūdzu, sūtiet savu CV uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., līdz 29.06.2017

SIA ROTONS

RAŽOŠANAS STRĀDNIEKS

Ražošanas uzņēmums aicina darbā strādniekus darbam plastmasas izstrādājumu

 formēšanas cehā.

SIA ROTONS ir ražošanas uzņēmums, kas specializējas lielgabarīta plastmasas

 izstrādājumu ražošanā. Produkcija pārsvarā ir paredzēta kanalizācijas un ūdens

apgādes sistēmām. Aktīvi un atbildīgi strādājot no 2009. gada, uzņēmums ir kļuvis

atpazīstams savā nozarē ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.
Prasības:
atbildības sajūta un iniciatīva, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
Darbs ir fiziski aktīvs.

Uzņēmums nodrošina jauno darbinieku apmācību.
Piedāvājam:
darbu augošā uzņēmumā, draudzīgā kolektīvā,
konkurētspējīgu atalgojumu.

Darba vieta: Ādažu novada Eimuru ciemats. Ir iespēja nokļūt darbavietā no Rīgas, izmantojot uzņēmuma transportu.
Darbs ir maiņās.
Ja jums ir prasītās prasmes un vēlēšanās strādāt, tad lūdzam savu CV sūtīt pa norādīto

e-pastu.

Profesija:

Strādnieks

Kompānijasnosaukums:

Rotons SIA

Reģistrācijas numurs:

40003756604

Valodu zināšana:

Latviešu, Krievu

Darba dienas:

Jaukti

Darba laiks:

07-16

Atrašanās vieta:

Rīgas rajons, Ādažu nov.

Adrese, iela:

“Briljanti”, Eimuri

1 lapa no 2